רשימת תחרויות

שנה:
תחרותמקום-האירועתאריךהצג מקצועות
olהדר-יוסף05/07/2018הצג מקצועות
אליפות ישראל ה-82הדר-יוסף04/07/2018הצג מקצועות
מוקדמות אליפות ישראל ה-82הדר-יוסף01/07/2018הצג מקצועות
אליפות ישראל לקדטיםהדר-יוסף19/06/2018הצג מקצועות
אליפות ישראל לנוערהדר-יוסף19/06/2018הצג מקצועות
ליגה בינאגודתית - מחזור 3הדר-יוסף16/06/2018הצג מקצועות
ליגה בינאגודתית - מחזור 2הדר-יוסף02/06/2018הצג מקצועות
אליפות ישראל לילדים 15הדר-יוסף30/05/2018הצג מקצועות
אליפות ישראל לילדים 15הדר-יוסף29/05/2018הצג מקצועות
אליפות ישראל לילדים 13הדר-יוסף29/05/2018הצג מקצועות
סבב קפיצה במוטגבעת רם - ירושלים21/05/2018הצג מקצועות
אליפות ישראל ב-3,000 מ' מכשוליםהדר-יוסף17/05/2018הצג מקצועות
קריטריון לאליפות ישראל לילדיםהדר-יוסף17/05/2018הצג מקצועות
תחרות בינארצית לנוערהדר-יוסף13/05/2018הצג מקצועות
ליגה בינאגודתית - מחזור 1הדר-יוסף05/05/2018הצג מקצועות
אליפות מכבי ע"ש האחים אידלסוןהדר-יוסף28/04/2018הצג מקצועות
פסטיבל קפיצה במוטהדר-יוסף28/04/2018הצג מקצועות
אליפות ישראל ב-10,000 מ'הדר-יוסף26/04/2018הצג מקצועות
ליגת קדטים מחזור ד'הדר-יוסף16/04/2018הצג מקצועות
ליגת נוער מחזור ג'הדר-יוסף16/04/2018הצג מקצועות
הזמנהגבעת רם, ירושלים15/04/2018הצג מקצועות
הזמנה תחרות פנימיתמכללת קיי - ב"ש11/04/2018הצג מקצועות
ליגת מרכזי מצוינות ילדים 15 מחזור ג'הדר-יוסף10/04/2018הצג מקצועות
ליגת מרכזי מצויינות ילדים 13 מחזור ג'הדר-יוסף10/04/2018הצג מקצועות
ליגת קדטים מחזור ג'הדר-יוסף09/04/2018הצג מקצועות
הזמנההדר-יוסף09/04/2018הצג מקצועות
ליגת נוער מחזור ב'הדר-יוסף09/04/2018הצג מקצועות
אליפות ישראל בקרב - 7 קדטיותהדר-יוסף03/04/2018הצג מקצועות
אליפות ישראל בקרב - 7 נשים ונערותהדר-יוסף03/04/2018הצג מקצועות
אליפות ישראל בקרב -10 - בוגריםהדר-יוסף03/04/2018הצג מקצועות
אליפות ישראל בקרב - 10 קדטיםהדר-יוסף03/04/2018הצג מקצועות
אליפות ישראל בקרב - 10 נעריםהדר-יוסף03/04/2018הצג מקצועות
הזמנה מכ. תל אביבהדר יוסף28/03/2018הצג מקצועות
Al Schmidt Bulldog RelaysUSA24/03/2018הצג מקצועות
אליפות העולם בחצי מרתוןולנסיה24/03/2018הצג מקצועות
לרוץ ברוח טובהחיפה23/03/2018הצג מקצועות
מרוץ מזכרת בתיהמזכרת בתיה23/03/2018הצג מקצועות
Spring Break OpenUSA23/03/2018הצג מקצועות
הזמנהכפר סבא20/03/2018הצג מקצועות
ליגת קדטים מחזור ב'הדר-יוסף20/03/2018הצג מקצועות
הזמנהרמת השרון20/03/2018הצג מקצועות
ליגת נוער מחזור א'הדר-יוסף20/03/2018הצג מקצועות
הזמנההדר יוסף20/03/2018הצג מקצועות
גביע נעוריםהדסה נעורים19/03/2018הצג מקצועות
הזמנה - עמק הירדןעמק הירדן - בית ירח19/03/2018הצג מקצועות
Rhodes InvitationalUSA17/03/2018הצג מקצועות
Hurricane InvitationalUSA17/03/2018הצג מקצועות
מרוץ הגליל העליון ה 4חורשת טל16/03/2018הצג מקצועות
Rhodes InvitationalUSA16/03/2018הצג מקצועות
Alan Connie Shamrock InvitationalUSA16/03/2018הצג מקצועות
הזמנהראשון לציון15/03/2018הצג מקצועות
הזמנההדסה נעורים15/03/2018הצג מקצועות
ליגת משנה צפוןבית ירח14/03/2018הצג מקצועות
NCAA Division III Indoor Championshipsבברמינגהאם, אלאבמה11/03/2018הצג מקצועות
NCAA Division I Indoor Championshipsטקסס, ארה"ב10/03/2018הצג מקצועות
European Throwing Cupפורטוגל10/03/2018הצג מקצועות
מרתון ירושליםירושלים09/03/2018הצג מקצועות
ליגת מרכזי מצוינות ילדים 15 - מחזור 2הדר-יוסף07/03/2018הצג מקצועות
ליגת מרכזי מצוינות ילדים 13 - מחזור 2הדר- יוסף07/03/2018הצג מקצועות
הזמנה עליית הנוערנעורים06/03/2018הצג מקצועות
ליגת מישנה צפוןחיפה05/03/2018הצג מקצועות
NJCAA Indoor Championshipsלובוק, טקסס03/03/2018הצג מקצועות
NJCAA Indoor Championshipsלובוק, טקסס02/03/2018הצג מקצועות
ECAC-IC4A Indoor Championshipsבוסטון, מסאצ'וסטס02/03/2018הצג מקצועות
הזמנההדסה נעורים28/02/2018הצג מקצועות
גמר ארצי בתי ספר יא-יבהדר יוסף26/02/2018הצג מקצועות
מרתון סמסונג תל אביבתל אביב23/02/2018הצג מקצועות
הזמנה - מכבי חיפהנווה שאנן-חיפה22/02/2018הצג מקצועות
ליגת משנה חיפה מועדונים ז-חחיפה22/02/2018הצג מקצועות
ליגת משנה חיפה מועדונים טחיפה22/02/2018הצג מקצועות
סבב קפיצה במוטכפר סבא21/02/2018הצג מקצועות
הזמנהראשון לציון20/02/2018הצג מקצועות
ליגת על בתי ספר מחזור 4 ט'ראשון לציון19/02/2018הצג מקצועות
ליגת על בתי ספר מחזור 4 ז'-ח'ראשון לציון19/02/2018הצג מקצועות
MAAC Indoor ChampionshipUSA18/02/2018הצג מקצועות
Balkan indoor ChampionshipsTurkish17/02/2018הצג מקצועות
MAAC Indoor ChampionshipUSA17/02/2018הצג מקצועות
2018 NJCAA Region XI Indoor ChampionshipsUSA17/02/2018הצג מקצועות
C-USA Indoתעor ChampionshipsUSA17/02/2018הצג מקצועות
אליפות ישראל ה-57 במרוצי שדהפארק הירקון16/02/2018הצג מקצועות
Redhawks OpenUSA16/02/2018הצג מקצועות
מרוץ אור יהודה ה-6אור יהודה16/02/2018הצג מקצועות
DIII NE TF ChampionshipsUSA16/02/2018הצג מקצועות
ליגה בינאגודתית - מחזור 3הדר-יוסף16/02/2018הצג מקצועות
ליגת משנה חיפה מועדונים טנווה שאנן14/02/2018הצג מקצועות
ליגת משנה חיפה מועדונים ז-חנווה שאנן14/02/2018הצג מקצועות
סבב מוטראשון לציון12/02/2018הצג מקצועות
SDSU Indoor Classicברוקינגס, דרום דקוטה10/02/2018הצג מקצועות
גביע החורףהדר יוסף10/02/2018הצג מקצועות
אליפות הבלקן לנוער באולםסופיה, בולגריה10/02/2018הצג מקצועות
Don Kirby Invitationalאלבקורקי, ניו-מכסיקו09/02/2018הצג מקצועות
Vanderbilt's Music City Challengeנשוויל, טנסי09/02/2018הצג מקצועות
מרוץ לודלוד09/02/2018הצג מקצועות
Fastrack National Inviteסטייטן איילנד, ניו-יורק09/02/2018הצג מקצועות
Samford Inviteברמינגהאם, אלאבמה09/02/2018הצג מקצועות
ליגת משנה דרומי מועדונים ט'הדר יוסף08/02/2018הצג מקצועות
ליגת משנה דרומי מועדונים ז'-ח'הדר יוסף08/02/2018הצג מקצועות
הזמנה מכבי תל אביבהדר יוסף05/02/2018הצג מקצועות
ליגת על בתי ספרראשון לציון05/02/2018הצג מקצועות
אליפות ישראל 15 ק"מראשון לציון02/02/2018הצג מקצועות
Frank sevigne husker invitationalUSA02/02/2018הצג מקצועות
National Combined Events Indoor ChampionshipsGomel, BLR02/02/2018הצג מקצועות
הזמנההדסה נעורים01/02/2018הצג מקצועות
ליגת מרכזי מצוינות 13- מחזור א'הדר-יוסף31/01/2018הצג מקצועות
ליגת מרכזי מצוינות 15 - מחזור א'הדר-יוסף31/01/2018הצג מקצועות
הזמנה מוטהדר יוסף29/01/2018הצג מקצועות
הזמנהראשון לציון28/01/2018הצג מקצועות
KMS Invite 2018USA28/01/2018הצג מקצועות
Výsledky pretekovSlovakia28/01/2018הצג מקצועות
Jack Johnson ClassicUsa27/01/2018הצג מקצועות
ASU InvitationalUSA26/01/2018הצג מקצועות
ליגת מרוצי שדההדר יוסף23/01/2018הצג מקצועות
ליגת משנה מחוז צפוןחיפה22/01/2018הצג מקצועות
Jim Emmerich Alumni InvitationalUSA20/01/2018הצג מקצועות
Vanderbilt Invitational IndoorUSA20/01/2018הצג מקצועות
Samford January InviteUSA19/01/2018הצג מקצועות
Jim Emmerich Alumni InvitationalUSA19/01/2018הצג מקצועות
Vanderbilt Invitational IndoorUSA19/01/2018הצג מקצועות
הזמנהכפר סבא18/01/2018הצג מקצועות
הזמנה - מכבי ת"אהדר יוסף17/01/2018הצג מקצועות
אליפות בתי ספר מרוצי שדהעמק המעינות16/01/2018הצג מקצועות
הזמנהראשון לציון14/01/2018הצג מקצועות
Carlsbad Marathon 2018Carlsbad14/01/2018הצג מקצועות
Great Dane ClassicUSA13/01/2018הצג מקצועות
UCS Spirit Pole Vault SummitUSA13/01/2018הצג מקצועות
Commodore InvitationalUSA12/01/2018הצג מקצועות
ליגת משנה דרום מחזור 2 ט'הדר יוסף10/01/2018הצג מקצועות
ליגת משנה דרום מחזור 2 ז'-ח'הדר יוסף10/01/2018הצג מקצועות
ליגת משנה מחזור 1 ז'-ח'חיפה09/01/2018הצג מקצועות
ליגת משנה מחזור 1 ט'חיפה09/01/2018הצג מקצועות
ליגת על מועדונים קרב רב ז'-ח' מחזור 2ראשון לציון08/01/2018הצג מקצועות
ליגת על מועדונים קרב רב ט' מחזור 2ראשון לציון08/01/2018הצג מקצועות
מרתון טבריה ה-41 אליפות ישראלטבריה07/01/2018הצג מקצועות
הזמנהראשון לציון06/01/2018הצג מקצועות
הזמנההדסה נעורים03/01/2018הצג מקצועות