15 אתלטים ישתתפו בתחרות הנערים למועדונים אלופים שתתקיים בלייריה שבפורטוגל, בה ישתתפו 229 אתלטים ואתלטיות מעשרה מועדונים מרחבי אירופה

אתלטי הנוער של לידר ירושלים ומאמני האגודה רגע לפני המראתם היום לפורטוגל 

בשבת הקרובה (15.9.18) תתקיים בלייריה שבפורטוגל תחרות גביע אירופה למועדונים בגילאי נוער דרג ב', בה תשתתף, בתחרות הנערים, אגודת לידר ירושלים – אלופת ישראל לנוער שתיוצג ע"י 15 אתלטים, מתוכם שניים יהיו אתלטי חיזוק, המותרים עפ"י חוקת התחרות. בתחרות כולה ישתתפו 229 אתלטים ואתלטיות (128 אתלטים ו-101 אתלטיות) מ-10 אגודות ברחבי היבשת (נערים: לידר ירושלים, איבסקילאן קנטאורייליאט מפינלנד, פאייס קולמאר מצרפת, ליוואלה מאירלנד, ויסנטינה מאיטליה, קלייפדה מליטא, ולאיס רומאנד משוייץ וניטרה מסלובקיה; נערות: באלמה מצרפת, סלי קואלאן מאירלנד, קלייפדה מליטא, ספורטינג מפורטוגל, מאס ליובליאנה מסלובניה, אראו משוייץ וניטרה מסלובקיה).

 

המשלחת של לידר ירושלים כוללת את האתלטים הבאים: אלכסנדר פירוחוב (אתלט חיזוק שירוץ 100 מ', 200 מ' ושליחים 4x400 מ'), רון אזולאי (400 מ' וריצת שליחים 4x400 מ'), איתן זרביב (800 מ' ושליחים 4X400 מ'), אלעד ממן (1500 מ'), אסף הררי (3000 מ'), יהונתן חיים (2000 מ' מכשולים), דניס פיירמן (110 מ' משוכות), עומרי שיף (400 מ' משוכות וריצת שליחים 4x400 מ'), יובל פוגל (קפיצה לגובה), רועי קסטנבאום (קפיצה במוט וריצת שליחים 4x100 מ'), איוון אנדריינקו (קפיצה לרוחק, משולשת ושליחים 4x100 מ'), אנטון בויאן (אתלט חיזוק שיהדוף כדור ברזל ויזרוק דיסקוס), ראמי וירביאן (יידוי פטיש והטלת כידון), אבידן זימלמן וליאור אובליצוב (שליחים 4x100 מ').

 

מולי מלכא, מנהל האגודה ציין: "קבוצת הנוער של לידר ירושלים תשתתף במפעל בפעם הרביעית ברציפות. המטרה העיקרית לרוב האתלטים הצעירים היא התנסות והתמודדות ראשונה בזירה האירופית לקראת האתגרים שיגיעו בעתיד. אנו מכוונים להניף את הדגל ולהגיע לראשונה לפודיום כקבוצה. אני מאחל הצלחה ושבירת שיאים לאתלטים והמאמנים ומודה להורים והמשפחות על התמיכה, כמו גם לאיגוד האתלטיקה ולעיריית ירושלים".

 

לוח הזמנים בתחרות הנערים (לפי שעון ישראל המקדים בשעתיים את שעון לייריה, פורטוגל):

13:00  יידוי פטיש

13:20  קפיצה משולשת

13:25  קפיצה במוט

13:45  400 מ' משוכות

14:05  800 מ'

14:35  קפיצה לרוחק

14:40  100 מ' – מקצה 1 מחוץ לתחרות

14:46  100 מ' – מקצה 2 מחוץ לתחרות

14:55  100 מ' – מקצה ראשי

15:20  400 מ'

15:30  זריקת דיסקוס

16:15  קפיצה לגובה

17:15  110 מ' משוכות

17:25  הדיפת כדור ברזל

17:40  1500 מ'

18:00  200 מ'

18:05  הטלת כידון

18:25  3000 מ'

19:10  2000 מ' מכשולים

20:05  4X100 מ'

20:25  4X400 מ'