השנה באליפות ישראל יתקיימו מקצי מוקדמות בריצה ל-100 מ' בלבד (גברים ונשים).

ביתר הריצות לא תתקיים תחרות מוקדמות, והמשתתפים/ות באליפות ישראל יהיו בעלי/ות התוצאות המהירות במקצוע הרלוונטי ביום ראשון, 1.7.2018, בשעה 22:00 (להלן יום ראשון)

 

100 מ' 

גברים

למרות שהוועדה המקצועית החליטה בישיבתה, כפי שהדבר מופיע בפרוטוקול, שיתקיימו שלושה מקצי מוקדמות, יתקיים מקצה מוקדמות רביעי מכיוון שהוחלט על הכנסת ריצת שליחים 4x100 מ' המחייבת נבחרת ממדינה אחרת (כפי שמחייב התקנון האירופאי לקביעת קריטריון לאליפות אירופה). על כן, התבקשנו לשמור שבילים גם לרצים האורחים ב-100 מ'.

אי לכך, יתקיימו 4 מקצי מוקדמות (7 ישראלים + זר בכל מקצה) – סה"כ 28 ישראלים ו-4 זרים.

סדר העלייה לגמר א'

הישראלי הראשון בכל מקצה (4) + 3 הישראלים הבאים בעלי הזמנים המהירים (3) + הזר המהיר (1) – סה"כ 8

סדר העלייה לגמר ב'

הזר השני המהיר (1) + 7 הישראלים הבאים לפי זמנים במוקדמות – סה"כ 8

חובה על כל הרצים להופיע לגמר א' ולגמר ב'!!! 

 

נשים

מתוך 19 רצות שנרשמו למקצוע, 16 קבעו קריטריון. בתוספת המשתתפות האורחות, המקצוע יגלוש ל-3 מקצי מוקדמות.

הרצות האורחות יפוזרו בצורה שווה במידת האפשר.

הישראליות יפוזרו בין המקצים לפי הזמנים שהשיגו השנה.

סדר העלייה לגמר א'

הזרה המהירה (1) + 2 הישראליות הראשונות בכל מקצה (6) + הישראלית הבאה לפי התוצאות במקודמות (1) - סה"כ 8

סדר העלייה לגמר ב'

הזרה המהירה השנייה (1) + 7 הישראליות הבאות לפי תוצאות המקודמות (7) – סה"כ 8

חובה על כל הרצים להופיע לגמר א' ולגמר ב'!!! 

 

200 מ'

יתקיים גמר א' וגמר ב'. בשניהם ישתתפו 7 הישראלים/ות המהירים/ות ביותר (ה-14 המהירים) בשנת 2018, נכון ליום ראשון + אורח אחד מחו"ל בכל מקצה.

 

 

400 מ'

ריצת גמר אחת בלבד(!) בה ישתתפו 7 הישראלים/ות המהירים/ות בשנת 2018 במקצוע זה, נכון ליום ראשון + אורח/ת מחו"ל.

 

800 מ'

ריצת גמר אחת בלבד(!) בה ישתתפו 12 הישראלים/ות המהירים/ות בשנת 2018 במקצוע זה, נכון ליום ראשון. במידה שי/תגיע רץ/ה אורח/ת מחו"ל, כמות הרצים/ות מישראל תרד ל-11.

 

רשימת הטובים

גברים

100 מ':

גל ארד 10.45, אמרי פרסיאדו 10.54, רומן דידיקוב 10.71, אסף מלכה 10.72, אביב דיין 10.80, אמיר חמידולין 10.81, עומרי סדן 10.86, אביב קופלר 10.90, מוחמד אבו ענזה 10.99, יונתן ישוק 10.99, ערן סיבוני 11.03, מאור סגד 11.04, ויקטור קולסוניק 11.05, אריאל אטיאס 11.06, אמיר דאי 11.07, נזאר פרו 11.08, משה בר ששת 11.09, דניאל טיקוצ'ינסקי 11.11, דניאל שקליאר 11.12, עמרי הרוש 11.13, עמית רוטמן 11.14, נדב הדס (מכבי ת"א) 11.17, תומר הכהן 11.19, דור חיון 11.20, איוון אנדריינקו 11.23, חיים כהן 11.25, הראל פרץ 11.27, ג'ייק ראמוס 11.29, אבידן זימלמן 11.29, אופק אליאס 11.29.

* איתן ברנר (11.24) פצוע ולא יוכל להשתתף באליפות

200 מ':

אמרי פרסיאדו 21.16, דונלד בלייר-סנפורד 21.26, גל ארד 21.57, ערן סיבוני 21.62, מאור סגד 21.96, אביב דיין 22.04, עומרי שיף 22.10, יונתן ישוק 22.16, דור קולביץ 22.16, רומן דידיקוב 22.30, עומרי הרוש 22.36, מוחמד אבו ענזה 22.36, בלסנג אפריפה 22.45, דניאל שקליאר 22.56, אבידן זימלמן 22.56, אסף מלכה 22.58.

400 מ':

דונלד בלייר-סנפורד 45.49, ערן סיבוני 47.89, מאור סגד 48.83, דור קולביץ 49.68, עומרי שיף 49.76, מוחמד אבו ענזה 49.93, תמיר אוזן 50.17, אדיסו אנגליז 50.31.

800 מ':

נצו דוד טאייצ'או 1:51.46, אלון אברג'ל 1:52.15, ימר גטהון 1:52.53, אשטו מוצ'ה 1:54.71, בוקיאו מלדה 1:55.03, יטאי אנגאו 1:55.85, איתן זרביב 1:55.95, יהונתן כרמין 1:56.14, דניאל אמביה 1:56.21, יהונתן חיים 1:57.28, נדב הדס (חיפה) 1:58.08, ערן לוריא 1:58.30

 

נשים

100 מ':

דיאנה ויסמן 11.48, אולגה לנסקי 11.79, גל קדמון 11.81, דניאל פולסטר 12.11, צ'יסום דורו 12.11, ג'ומעאן ג'וברן 12.24, יפעת זליקוביץ' 12.26, עדן פינקלשטיין 12.26, ניצן לוי 12.38, אילנה דורפמן 12.43, נועה ברליאה 12.50, לורל גרינהולץ 12.50, נעמה גלאם 12.56, ניצן אסס 12.60, אלינה דרוזדוב 12.60, נעם קנר 12.70, רעות כהן 12.70, הילני מור 12.73, דיאנה אברבוך 12.76, שקד עזריה 12.82, מיכל טוקר 12.86, קארין מריל 12.94, אלה קליין 12.99, יובל מזרחי 13.01.

 

 

200 מ':

דיאנה ויסמן 24.20, אולגה לנסקי 24.30, גל קדמון 24.33, צ'יסום דורו 24.55, ג'ומעאן ג'וברן 25.03, דניאל פולסטר 25.33, נועה ברליאה 25.51, יפעת זליקוביץ' 25.57, דריה לוקשין 25.68, אילנה דורפמן 25.79, ניצן לוי 25.90, עדן פינקלשטיין 26.06, יובל מזרחי 26.17, לורל גרינהולץ 26.19, אמינה מסעוד 26.23, נעם קנר 26.29.

 

400 מ':

דריה לוקשין 56.65, ג'ומעאן ג'וברן 57.12, כריסטינה יורובסקיי 57.85, אלה קליין 57.92, גל קדמון 58.03, רחל פרז מרטינז 59.07, רומי כהן 59.56, אילנה דורפמן 59.84.

 

800 מ':

אדווה כהן 2:07.07, סלאמאוויט באיולין 2:08.18, רחל פרז מרטינז 2:14.14, נעה יעיש 2:15.10, שקד ליבוביץ' 2:16.62, ליאור קרמר 2:17.49, ג'ומעאן ג'וברן 2:19.25, אליזבתה ריברה 2:19.28, מעיין דוד 2:19.84, רומי הדרי 2:25.35, נרי גטרידה 2:26.05, מוריה קרן 2:26.05, אלה קליין 2:26.57.  

 

המסומנים/ות בצהוב ישתתפו באליפות אירופה לקדטים בזמן קיום אליפות ישראל, ולכן סביר שלא ישתתפו באליפות ישראל

 

אתלטים/ות שאינם אזרחי ישראל, אולם מקום מושבם בארץ והם מתחרים דרך קבע בישראל במהלך השנה, לא יחשבו לאתלטים/ות זרים/ות בקביעת המקצים, אולם מנגד, הם/ן לא יוכלו לקבל את התואר אלוף/ת, סגן/ית אלוף/ת ישראל. יחד עם זאת הם/ן יזכו לכבוד הראוי ויעמדו יחד עם הישראלים/ות שיזכו במדליות.