במסגרת תחרות אליפות הפועל שתתקיים בשבת, יהוו מספר מקצועות תחרות מבחן לקביעת הנציגים הישראלים לאליפות אירופה באומות

תומר אלמוגי ואיתמר פיילר יתחרו זה נגד זה בשבת על הזכות לייצג את ישראל ב-110 מ' משוכות (צילום: מאיר ארזי) 

בשבת הקרובה (3.6.2017) תתקיים באצטדיון הדר-יוסף תחרות אליפות הפועל לזכרו של יריב אורן ז"ל. במסגרת התחרות יתקיימו מספר תחרויות מבחן במקצועות בהם קיים איזון בין מספר אתלטים ואתלטיות. המקצועות בהם תתקיימנה תחרויות מבחן יהיו 100 מ' משוכות לנשים ו-110 מ' משוכות לגברים, הדיפת כדור ברזל לנשים, זריקת דיסקוס לנשים ולגברים וריצות 400 מ' לגברים ולנשים לסגירת סגל נבחרת השליחים.

 

המבחן ב-100 מ' משוכות יהיה רלוונטי בין אלינה דרוזדוב מהפועל חולון, נועה לוי מהישגים ראשל"צ ומאיה אביעזר ממכבי ת"א. בריצה המקבילה לגברים המתמודדים יהיו שני רצי הפועל אורן השרון – תומר אלמוגי ואיתמר פיילר. בתחרות הדיפת כדור ברזל וזריקת דיסקוס תתמודדנה אנסטסיה מוצ'קייב מאתלטי הנגב נגד אסטל ולאנו ממכבי ת"א. בזריקת דיסקוס גברים ההתמודדות תהיה בין איתמר לוי ודניס וליאולין ממכבי ת"א ומרק אלטרמן מהפועל עמק חפר. בריצת 400 מ' האתלטיות שכבר מהוות את הסגל לריצת השליחות הן דריה לוקשין, גל קדמון ושני לנדן. הרצות שתשלמנה את הסגל יקבעו בין כריסטינה ואניושב, סיון אורבך, ג'ומעאן ג'וברן, מאיה אביעזר וניצן לוי, ואילו בגברים דונלד בלייר-סנפורד ומאור סגד ימתינו להשלמת הסגל מבין ערן סיבוני, דור קולביץ, חי כהן, אדם יעקובי ויורי שפסאי.

במקצועות אחדים נוספים ייקבעו האתלטים הסופיים לאחר תחרות Israel Jump שתתקיים ב-15.6.17 בראשל"צ.

 

לוח הזמנים לאליפות הפועל בשבת

שעה

גברים

נשים

ילדים 15

ילדים 13

ילדות 15

ילדות 13

16:00

 

 

 100 מ', מוט

מוט

מוט

מוט

16:10

פטיש

פטיש

   

100 מ'

 

16:20

 

 

 

60 מ'

 

 

16:30

 

 

   

 

60 מ'

16:35

 

 

   

 

 

16:40

400 מש'

     

 

 

16:45

   

כידון

 

כידון

 

16:50

 

400 מש'

   

 

 

17:00

110 מש'

 

 

 

 

 

17:00

גובה (מזרן 1)

רוחק,

גובה (מזרן 2)

   

 

 

17:15

110 מש' (91/99)

 

 

 

 

 

17:25

 

100 מש'

 

 

 

 

17:35

100 מ'

 

 

 

 

 

17:45

 

100 מ'

 

 

 

 

17:55

דיסקוס

דיסקוס

 

 300 מ'

 

 300 מ'

18:00

כידון

 

 

 

 

 

18:05

   

 1000 מ'

 

 

 

18:15

 

מוט

   

600 מ'

 

18:20

400 מ'

         

18:25

רוחק

400 מ'

 

 

 

 

18:30

 

800 מ'

       

18:35

 

כדור ברזל

       

18:40

100 מ' (גמר)

         

18:45

 

100 מ' (גמר)

       

18:50

1500 מ'

         

18:55

טקס לזכרו של  יריב אורן ז''ל

19:10

 

3000 מ'

 

 

 '

 

19:25

כדור ברזל

 

 

 

 

 

19:35

3000 מ'

 

 

 

 

 

20:00

טקס חלוקת פרסים