מקום 7 כללי לאסטל ולאנו ו-20 לדניס וליא
שני זורקי הדיסקוס ממכבי תל-אביב התקשו להגיע לשיאם האישי לאור התנאים הלא קלים ששררו במהלך התח...

מותג הספורט המוביל בעולם ילביש בשנתיים הקרובות את נבחרות ישראל באתלטיקה אשר ייצגו את המדינה בתחרויות הבינלאומיות הגדולות. רפי פלד: "מצאנו בנייקי שותף אמיתי וקשוב, בעל רצון לסייע בכל דרך אפשרית"

רפי פלד, יו 

חברת נייקי אישרה הסכם חסות לשנתיים עם איגוד האתלטיקה בישראל, במסגרתו ילבשו חברי נבחרות ישראל השונות את מוצרי מותג הספורט המוביל בעולם בתחרויות הבינלאומיות הגדולות, ביניהם אליפות אירופה 2016 באמסטרדם, במשחקים האולימפים ריו 2016, באליפות העולם לונדון 2017 ועוד.

רפי פלד, יו"ר איגוד האתלטיקה: "חברת נייקי היא המובילה בעולם בתחום ההלבשה וההנעלה של אתלטים. אני שמח וגאה שאתלטי ישראל יזוהו עם המותג המוביל בעולם בתחום. מצאנו בנייקי שותף אמיתי וקשוב, בעל רצון לסייע בכל דרך אפשרית. שיתוף הפעולה הראשוני, באליפות העולם בבייג'ין, בשנה שעברה, היה הסממן הראשוני לשיתוף ולאמינות שנוצרה בין האתלטיקה הישראלית לנייקי, ועל כן אני שמח על שיתוף הפעולה שנרקם ומקווה כי הוא יניב המשכיות. אתלטינו יכולים להיות שמחים בכך שאיכותם תבוא לידי ביטוי הן בשדה התחרות, אבל גם באופן הייצוגי שלהם".

טסמה מוגס כבר לבש את ההלבשה של נייקי באליפות העולם בחצי מרתון בקארדיף (צילום: ג'ירו מוצ'יזוקי) 

אחרי שיתוף הפעולה הראשוני בין נייקי לאתלטיקה הישראלית, באליפות העולם 2015 בבייג'ין, החליטו הצדדים להעמיק את שיתוף הפעולה ומצאו אלו באלו שותפים ראויים לשת"פ מוצלח.