מקום 7 כללי לאסטל ולאנו ו-20 לדניס וליא
שני זורקי הדיסקוס ממכבי תל-אביב התקשו להגיע לשיאם האישי לאור התנאים הלא קלים ששררו במהלך התח...

דמיטרי קרויטר (מכבי ת"א) סיים במקום ה-33 את שלב המוקדמות באליפות העולם בבייג'ין בתוצאה 2.22 מ'. אלוף ישראל החל את התחרות עם מעבר חלק של 2.17 מ'. 2.22 מ' הוא עבר בניסיון השני, ואילו ב-2.26 הוא פסל.

דימה עובר בקלילות 2.17 בתחילת התחרות 

אלוף ישראל בקפיצה לגובה, עבורו הייתה זו השתתפות שנייה באליפות העולם לבוגרים, סיכם את התחרות ולמעשה את העונה כולה: "החודש האחרון היה נפלא. כיף לסכם עונה מצוינת, אם כי היא מסתיימת עם טעם חמצמץ בסוף. זה בסדר מבחינתי שהעונה הסתיימה כשלא הכול מצוין ומתוק, כי אז אתה מתחיל את השנה הבאה כמו סוג של כוכב. כשמסיימים עונה עם סוג של אכזבה, מתחילים את העונה הבאה עם האף למטה, ומשם רק נעלה גבוה. קיבלתי בראש וראיתי מקרוב את הרמה בעולם, שלא אחשוב ש-2.29 זה משהו טוב. מבחינתי את העונה הבאה אתחיל עם מוטיבציה טובה".

 מתרכז לקראת הניסיון השני ב-2.26

מה לא עבד ב-2.26?

"אני לא חושב שמשהו לא עבד. אני עדיין לא יציב לחלוטין בגבהים הללו. היה לי שבוע בו הגעתי לשיא והצלחתי לשמור על רמה טובה. קשה לשמור על השיא לתקופה ארוכה כל כך, עד עכשיו. השיא הגיע למעשה קצת מוקדם מדי. אם יש לך את הקריטריון ביד, אז אתה עושה הכול כדי להגיע לשיא בתחרות המטרה האמיתית שלך. הפעם הייתי חייב להגיע לשיא עוד קודם, כדי לקבוע את הקריטריון, ואני והמאמן שלי (אנטולי שפרן, א.ב) לקחנו את זה בחשבון. זה אחרת כשאתה מתכונן כבר מתחילת העונה לתחרות מטרה ובין שאתה מתכונן לתחרויות מוקדמות יותר כדי לקבוע את התוצאה לתחרות המטרה".

עובר 2.22 בניסיון השני